33°C
ANTALYA HAVA DURUMU33°C Çok Bulutlu
BİZE ULAŞIN telefon

Bizden Haberler

Akdeniz Gazeteciler Federasyonu

Alanya Gazeteciler Cemiyeti AGF’ye üyelik dilekçesini verdi.

- +

 

Alanya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu, Akdeniz Gazeteciler Federasyonu üyeliğini resmiyete döktü. 

Antalya temasları kapsamında ilk olarak Antalya Gazeteciler Cemiyeti’ni (AGC) ziyaret eden Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) yönetimi , burada Akdeniz Gazeteciler Federasyonu (AGF) yönetimi ile de toplantı yaptı.

Başkan Gaye Coşkun ve yönetim kurulu üyeleri, Antalya Gazeteciler cemiyeti  ve Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Mevlüt Yeni’ye Alanya Gazeteciler Cemiyeti  Yönetimi tarafından alınan AGF’ye üyelik kararını bir dilekçe ile takdim etti ve resmen üyelik talebinde bulundu.

Coşkun, “Alanya Gazeteciler Cemiyeti Genel Kurulu’nun bize verdiği yetki ile yönetim kurulumuz bölge federasyonu olan AGF’ye katılma kararı aldı.

Birlikte dayanışma içinde, bölgemizde medyanın  sorunlarına yönelik çalışmalar yapacağımız inancındayım. Sorunlarımızı çözmek için bölgesel güç birliğine ihtiyacımız vardir. Alanya bu güce güç katmak için bu kararı almıştır.

Hemşehrimiz Alanyalı AGF Genel Başkani Mevlüt Yeni ile el ele sektörümüz yararına birlikte iyi projelere imza atacağız. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın ” dedi.

AGF’ye üyelik  dilekçesini verdiler

AGF Genel Başkanı Yeni ise, bölgede güç birliği oluşturmaktan, Alanya Gazeteciler Cemiyeti ile dayanışma ve güç birliği içinde sektörün sorunlarını çözmek için el birliği ile çalışmaktan mutlu olacaklarını ifade etti.

AGF Genel Başkanı Mevlüt yeni Akdeniz Bölgesi’nin tek gazeteciler Federasyonu AGF ailesine  Alanya Gazeteciler cemiyeti ailesini üye yapmaktan onur duyarız ilk Yönetim Kurulu toplantısında kararı alıp Ekim ayı içerisinde Alanya’da üyelik belgesini takdim edeceğiz dedi. Toplantıda AGF Genel Başkan yardımcıları  Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şevket Karahan Burdur Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyesi AGF Genel Başkan Yardımcısı Adnan Taraşlı ve AGF Genel Sekreteri Rasim Gündüz de hazır bulundu.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.